ACTIVE DAY CHIPTUNER MEETING

Svátek tuningu a outdoorových aktivit!

Novinky

Hlavní partneři

Partneři akce 2010

Partner akce

Partnerem letošní akce je také společnost ME GUSTA DORIS s.r.o. - specializovaný maloobchod s koženou módou a galanterií.

Kabelky ME GUSTA DORIS nalezne zákazník již více než 10 let na stále stejném místě - v ulici Palackého v Turnově. Zákazníci, ať již pravidelní nebo noví, si na obchodě cení především nízkých cen v poměru ke kvalitě výrobků, široký výběr všech druhů zboží a vstřícnou a vstřícnou vedoucí obchodu, která neváhá poradit správně vždy za každých okolností.
Kabelky ME GUSTA DORIS Turnov jsou jedinou opravdovou speciálkou v regionu, která nabízí především kvalitní kabelky, ale také panské tašky, peněženky, deštníky, opasky a další doplňky, stejně jako například sportovní tašky, to vše kvalitní české a zahraniční, především italské a řecké, provenience.
Více informací získáte na telefonu 481 321 712, po-pá 9.00-17.00 a so 9.00-12.30.  
POZOR! Společnost ME GUSTA DORIS bude mít v areálu srazu zřízen svůj stánek, kde bude některé své zboží prodávat za výhodné ceny. Pokud budete tedy chtít udělat radost své drahé polovičce, rozhodně s ní stánek vyhledejte. Stánek ME GUSTA DORIS bude otevřen v hlavní části areálu, v Centru krásy, a to v sobotu od 9.00 do 18.00. 
Žádné komentáře
 
design grafických materiálů zpracoval mole.first&Gowster / webové stránky administruje mole.first / akci pořádá Every Day Tuning a Motorland Bělá, 2011