ACTIVE DAY CHIPTUNER MEETING

Svátek tuningu a outdoorových aktivit!

Novinky

Hlavní partneři

Partneři akce 2010

Připravujeme.

Níže uvedené společnosti byly našimi partnery v roce 2010.

Generálním sponzorem letošní akce je stavební a obchodní společnost STATUS a.s.
Tato původně turnovská společnost je na regionálním a později celostátním trhu již 18 let - od roku 1992 se věnuje převážně rekonstrukcím stávajících objektů pro soukromé zákazníky i státní sektor, nezáleží přitom, zda se jedná o historicky cenné či běžné stavby. Společnost mimo jiné provádí i novostavby - a to od rodinných domů až po bytové komplexy a kanceláře. Společnost vyniká především kvalitním a profesionálním zpracováním práce a kontaktem se zákazníkem. 

Více o referencích a nabídce společnosti na www.statusas.cz 

Hlavním partnerem akce je společnost PowerTec.

Značkový chiptuning není jen přehrání softwaru. Zajistíme komplexní služby, od kompletní diagnostiky motoru, měření živých dat během jízdy až po optimální zvýšení výkonu na míru podle vašich požadavků.

K chiptuningu používáme zásadně jen originální data získaná z vašeho vozu a každá úprava software je laděna na míru. Každý zákazník obdrží po úpravě certifikát se záručním listem.

Všichni naši klienti navíc získávají přístup do klientské zóny, kde jsou připraveny souhrné údaje o vozidle a o provedené úpravě. Přidejte se k naším spokojeným zákazníkům.

Více na www.chiptuning.cz

Ventil – to je rozsáhlé zpravodajství z Mladé Boleslavi – města nejen automobilů, které vám poskytujeme všemi možnými prostředky (tisk, web, sociální sítě).

Tím nejzásadnějším je tištěný Ventil, který vychází v nákladu 15 tisíc kusů a nabízí v Mladé Boleslavi dosud chybějící odlehčené zpravodajství, které je sice bulvárního charakteru, přesto přináší objektivní, pestré a zajímavé zprávy od našich reportérů v terénu. Přinášíme zprávy, o nichž víme, že zajímají nevětší spektrum čtenářů.

www.mujventil.cz

DOLNIS s.r.o. - jeden z nejúspěšnějších dealerů značky KIA v České republice. Autorizovaný servis značek KIA a HYUNDAI na dvou místech v Praze. Prodej náhradních dílů značek KIA, HYUNDAI, NISSAN a další. Tradice již od roku 2004. Více na www.dolnis.cz

Marcel Polák - PNEUSERVIS NA VÝŠINCE TURNOV

Marcel Polák PNEUSERVIS, tzv. Na Výšince v Turnově je nejoblíbenějším a nejvytíženějším pneuservisem v Turnově. Poskytuje kvalitní služby, zajímavé ceny a především profesionální poradenství v oblasti obutí Vašeho vozu. Marcel Polák PNEUSERVIS je dlouholetým partnerem klubu EDT.

Kontakt: tel. 481 312 999, Perlová 511, Turnov, PSČ 511 01

Partnerem letošní akce je také společnost ME GUSTA DORIS s.r.o. - specializovaný maloobchod s koženou módou a galanterií.

Kabelky ME GUSTA DORIS nalezne zákazník již více než 10 let na stále stejném místě - v ulici Palackého v Turnově. Zákazníci, ať již pravidelní nebo noví, si na obchodě cení především nízkých cen v poměru ke kvalitě výrobků, široký výběr všech druhů zboží a vstřícnou a vstřícnou vedoucí obchodu, která neváhá poradit správně vždy za každých okolností.
Kabelky ME GUSTA DORIS Turnov jsou jedinou opravdovou speciálkou v regionu, která nabízí především kvalitní kabelky, ale také panské tašky, peněženky, deštníky, opasky a další doplňky, stejně jako například sportovní tašky, to vše kvalitní české a zahraniční, především italské a řecké, provenience.
Více informací získáte na telefonu 481 321 712, po-pá 9.00-17.00 a so 9.00-12.30.  

CZECH TUNING SHOW.com

Webový portál czechtuningshow.com je jedinečným reportérem z českých, ale i zahraničních tuningových srazů. Reportáže, zážitky, fotografie a pozvánky - to je czechtuningshow.com!

Více na www.czechtuningshow.com

Tuning Max je internetový portál o tuningu a tuningových akcích. Vydává vlastní magazín elektronický magazín Tuning Max.

Více na http://tuning-max.blog.cz

 
design grafických materiálů zpracoval mole.first&Gowster / webové stránky administruje mole.first / akci pořádá Every Day Tuning a Motorland Bělá, 2011